21 lutego, 2018 roku O. Tomasz Dostatni, na zaproszenie cieszyńskiego KIK-u odwiedził mury szkoły katolickiej i wygłosił prelekcję pod tytułem "Wiara i jej siostra wątpliwość – wokół myśli Tomasza Halika". Relację z tego wydarzenia możecie Państwo obejrzeć TUTAJ.

O. Tomasz Dostatni OP jest dominikaninem, duszpasterzem, rekolekcjonistą i publicystą. Filozof i teolog, autor wielu programów telewizyjnych. Wiele lat mieszkał w Czechach. Dominikanin obecnie mieszka w Lublinie, a od 2017 roku nagrywa na swoim kanale Youtube krótkie video vlogi, w których porusza wiele ważnych kwestii, m.in. dotyczących naszej wiary. "Otwarta Brama" to kanał, na którym o. Tomasz Dostatni w krótkich i treściwych vlogach opowiada o świecie, gdzie jest miejsce dla "bramy na wciąż otwartej".

"Tragedia młodzieży katolickiej po II wojnie światowej", "Język nienawiści nie jest językiem Kościoła", "Walka postu z karnawałem", "Jak żyć z komórką" - to tylko kilka z ponad 30 tematów jakich podjął się duchowny, tworząc kolejne odcinki w ramach swojego video vloga.

Wszystkie części video vloga można zobaczyć na kanale Youtube O. Tomasza Dostatniego OTWARTA BRAMA

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia kanału Youtube dominikanina, a później do oglądania, subskrypcji i polecania vloga znajomym.

Tekst i foto: P. Staroń


Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter